0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
La Liga
Girona FC
-
-
Rayo Vallecano
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al-Ettifaq Dammam
۰
۲
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۷:۳۰
Al-Ittihad
۲
۱
Al-Wahda
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie A
AC Fiorentina
۰
۰
SS Lazio
inprogress
۲۳:۱۵
AS Roma
۳
۲
Torino FC
Finished
۲۱:۰۰
England
Premier League
West Ham United
-
-
Brentford
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Turkey
Super Lig
Galatasaray SK
۲
۱
Antalyaspor
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Boavista FC
-
-
SC Braga
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Rio Ave
۳
۳
Sporting Clube de Portugal
Finished
۰۰:۰۰
Denmark
Superliga
FC Copenhagen
۲
۰
FC Nordsjaelland
inprogress
۲۱:۳۰
United States
MLS
Los Angeles Galaxy
۱
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۵:۳۰
Nashville SC
۰
۰
New York Red Bull
Finished
۰۱:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Jeddah Club
۳
۳
Al Jabalain
Finished
۱۹:۳۰
Al Kholood
۰
۱
Al-Arabi Al-Saudi
Finished
۱۶:۳۰
Al-Safa FC
۰
۰
AL Ain
Finished
۱۸:۴۵
Ukraine
Premier League
PFK Oleksandria
۰
۰
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۴:۳۰
Zorya Luhansk
۱
۰
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۴:۳۰
Obolon Kiev
۱
۱
FC Chornomorets Odessa
Finished
۱۷:۰۰
Poland
Ekstraklasa
Warta Poznan
۰
۰
Radomiak Radom
Finished
۲۱:۳۰
Jordan
Jordan League
AL Ahli
۰
۰
Al Wehdat
Finished
۱۷:۳۰
Al Salt
۰
۳
Al-Faisaly Amman
Finished
۲۰:۰۰
Al-Ramtha
۴
۲
Moghayer Al Sarhan
Finished
۱۷:۳۰
Egypt
Premier League
Al Moqawloon Al Arab
۰
۱
Al Masry Club
Finished
۲۰:۳۰
El Gounah
۰
۰
El Ismaily Sporting Club
Finished
۱۷:۳۰
FC Masr (ZED)
۰
۱
Enppi
Finished
۱۷:۳۰
France
Ligue 2
Stade Caen
۱
۰
Angers SCO
inprogress
۲۳:۱۵
Indonesia
Liga 1
Madura United F.C.
۳
۲
PS TIRA-Persikabo
Finished
۱۵:۳۰
Arema Malang
۳
۲
Persija Jakarta
Finished
۱۱:۳۰
Pusamania Borneo FC
۴
۰
Bhayangkara Surabaya United
Finished
۱۵:۳۰
Armenia
Premier League
FC Noah Artsakh
۱
۰
FC Shirak
Finished
۱۷:۳۰
Bahrain
King of Bahrain Cup
Al-Muharraq
۱
۰
Al Khalidiyah
Finished
۱۹:۰۰
Spain
LaLiga 2
CD Mirandes
۰
۰
SD Huesca
inprogress
۲۳:۰۰
Australia
NPL Victoria
South Melbourne FC
۱
۰
Hume City
Finished
۱۲:۰۰
Chile
Primera Division
O'Higgins
۱
۰
Colo Colo
Finished
۰۰:۳۰
Cobresal Salvador
۲
۲
Union Espanola
Finished
۰۳:۰۰
Albania
Kategoria Superiore
Dinamo Tirana
۰
۱
KS Vllaznia Shkoder
Finished
۱۹:۳۰
KF Tirana
۱
۱
KF Laci
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
1. Lig
Sanliurfaspor
۰
۰
Tuzlaspor
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Pacos Ferreira
۱
۰
Feirense
inprogress
۲۱:۳۰
India
Indian Super League
East Bengal FC
۱
۰
Chennaiyin FC
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
PSV Reserves
۰
۰
FC Dordrecht
inprogress
۲۲:۳۰
FC Utrecht Reserves
۰
۰
FC Oss / Top Oss
inprogress
۲۲:۳۰
Ajax Amsterdam Reserves
۰
۲
Telstar
inprogress
۲۲:۳۰
AZ Alkmaar Reserves
۰
۱
NAC Breda
inprogress
۲۲:۳۰
England
FA Cup
Coventry City FC
۱
۰
Maidstone Utd
inprogress
۲۳:۱۵
Italy
Serie C, Group C
Benevento
۰
۰
ASD Sorrento 1945
inprogress
۲۳:۱۵
Juve Stabia
۱
۰
FC Turris Neapolis 1944
inprogress
۲۳:۱۵
Foggia
۰
۰
Crotone
inprogress
۲۳:۱۵
Virtus Francavilla
۰
۰
AC Monopoli
inprogress
۲۳:۱۵
Bulgaria
A PFG
Beroe Stara Zagora
۰
۲
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۹:۰۰
Cyprus
1. Division
Apollon Limmassol FC
۰
۱
Doxa Katokopias
Finished
۲۰:۳۰
Cameroon
Elite One
Cotonsport de Garoua
۳
۱
Fovu de Baham
Finished
۱۸:۰۰
Greece
Super League 2, Group A
Niki Volou
۱
۲
Anagennisi Karditsas 1904
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Torino U19
۱
۴
Atalanta U19
Finished
۱۸:۳۰
Fiorentina U19
۵
۰
Bologna U19
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Bnei Raina
۱
۱
Hapoel Petah Tikva
Finished
۲۱:۳۰
World
Premier League International Cup
Crystal Palace U21
۱
۰
Wolverhampton U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Everton U21
۰
۱
Fulham U21
inprogress
۲۲:۳۰
Israel
Leumit League
Hapoel Ramat Hasharon
۳
۱
Hapoel Ramat Gan
Finished
۲۰:۳۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۲
۱
Ihud Bnei Shefaram
Finished
۲۰:۳۰
KAFR Qasim
۲
۳
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۲۰:۳۰
Colombia
Primera B
Real Soacha Cundinamarca
-
-
Internacional Fc De Palmira
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Instituto de Cordoba
۰
۲
Godoy Cruz
Finished
۰۴:۳۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
۰
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۰۰
Newell's Old Boys
۰
۱
Rosario Central
Finished
۰۲:۱۵
Atletico Lanus
۱
۱
Banfield
Finished
۰۴:۳۰
Israel
Liga Alef South
Maccabi Yavne
۲
۱
Hapoel Bikat HaYarden
Finished
۱۹:۳۰
Ironi Modiin
۰
۲
Agudat Sport Ashdod FC
Finished
۱۵:۰۰
Hapoel Kfar Shelem
۳
۲
Maccabi Kiryat Malakhi
Finished
۱۸:۳۰
Holon Yermiyahu
۰
۱
Shimshon Tel Aviv
inprogress
۲۲:۱۰
Agudat Sport Nordia Jerusalem
۱
۱
Hapoel Marmorek
Finished
۱۹:۳۰
Maccabi Ashdod
۰
۰
Hapoel Ironi Herzliya
inprogress
۲۲:۱۵
Hapoel Bnei Lod
۰
۳
Sport Club Dimona
Finished
۱۶:۲۵
Maccabi Shaarayim
۰
۰
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Bravo
۰
۰
FC Koper
Finished
۱۷:۳۰
Kuwait
Super Cup
Al Kuwait
۲
۱
Kazma
Finished
۱۸:۴۰
Colombia
Primera A
La Equidad
۲
۰
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۳:۰۰
Deportivo Pereira
۳
۳
CD Junior de Barranquilla
Finished
۰۵:۰۰
CD Jaguares de Cordoba
۱
۱
America de Cali
Finished
۰۱:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Bulleen Lions U23
۳
۱
Eastern Lions U23
Finished
۱۰:۴۵
Mauritania
Division 1
AS Pompier
۱
۵
AS Douanes
Finished
۲۰:۳۰
Nouakchott King's
۱
۰
ASAC Concorde
inprogress
۲۳:۲۰
England
Premier League 2
West Bromwich U21
۱
۰
Arsenal U21
inprogress
۲۲:۳۰
Africa
CAF Olympic Qualification Women
Nigeria (W)
۱
۰
Cameroon (W)
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga I
Universitatea Craiova
۲
۱
SC FC Voluntari SA
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 3
IF Brommapojkarna
۱
۰
Ostersunds FK
Finished
۲۱:۰۰
Landskrona Bois
۳
۲
BK Hacken
Finished
۲۱:۰۰
India
Santosh Trophy
Railway FC
۲
۱
Maharashtra FA
Finished
۱۲:۳۰
Karnataka Sports Association
۰
۱
Manipur
Finished
۱۷:۰۰
Mizoram
۵
۱
Delhi FA
Finished
۰۸:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1
Melbourne Victory 2
۱
۱
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۳:۰۰
Bulleen Lions
۲
۱
Eastern Lions
Finished
۱۳:۰۰
Argentina
Primera Nacional
Club Atletico Alvarado
۱
۰
CA All Boys
Finished
۰۲:۳۰
Colon de Santa Fe
۴
۰
CA Patronato
Finished
۰۲:۳۰
CA San Miguel
-
-
San Martin Tucuman
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Chaco For Ever
۰
۲
Deportivo Moron
Finished
۰۲:۰۰
Quilmes Atletico Club
۱
۰
Chacarita Juniors
Finished
۰۴:۱۵
Racing de Cordoba
۱
۱
Tristan Suarez
Finished
۰۰:۳۰
Atletico de Rafaela
۴
۱
Gimnasia Mendoza
Finished
۰۲:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Bolivar
۴
۴
The Strongest La Paz
Finished
۰۱:۰۰
Blooming
۲
۱
Oriente Petrolero
Finished
۰۳:۰۰
England
Professional Development League
Coventry City U21
۱
۱
Birmingham City U21
Finished
۱۶:۳۰
Crewe Alexandra U21
۳
۳
Wigan U21
Finished
۱۶:۳۰
Colchester U21
۲
۰
Cardiff U21
Finished
۱۵:۳۰
Charlton Athletic U21
۲
۳
Watford U21
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Villa Dalmine
-
-
CA Fenix
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Iceland
Cup Women
IR Reykjavik (W)
۱
۰
Grindavik (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Panathinaikos II
۱
۰
PAE Ionikos Nikaias
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paulista Serie A1
Guarani FC De Campinas
۱
۱
Sao Paulo FC
Finished
۰۰:۳۰
Botafogo SP
۲
۱
Portuguesa Desportos
Finished
۰۰:۳۰
Corinthians Paulista
۰
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۲:۳۰
North and Central America
CONCACAF Gold Cup Women, Group C
El Salvador (W)
۰
۲
Costa Rica (W)
Finished
۰۴:۳۰
Paraguay (W)
۰
۴
Canada (W)
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
Liga de Expansion MX
Celaya
۲
۰
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۲:۳۵
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group D
Dominica U20
۰
۵
Trinidad and Tobago U20
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Gaucho 1
Internacional RS
۳
۲
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Campeonato Capixaba
Real Noroeste Capixaba FC
۲
۲
Desportivo Ferroviaria
Finished
۰۰:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Club Leandro Niceforo Alem
-
-
CSD Central Ballester
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Deportivo Paraguayo
-
-
General Lamadrid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Victoriano Arenas
-
-
CA Claypole
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Hungary
NB II
Gyori ETO FC
۰
۱
Nyiregyhaza Spartacus FC
inprogress
۲۲:۳۰
Vietnam
U19 Championship
Binh Phuoc U19
۰
۵
Viettel U19
Finished
۱۲:۳۰
Hoang Anh Gia Lai U19
۰
۰
Thanh Hoa U19
Finished
۱۰:۳۰
Ha Noi U19
۲
۰
Phu Yen U19
Finished
۱۲:۳۰
Nghe An U19
۲
۰
Khanh Hoa U19
Finished
۱۰:۳۰
England
Premier League Cup U21
Chelsea FC U21
۲
۱
Norwich City U21
inprogress
۲۲:۳۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 7
Hammarby IF
۳
۱
GIF Sundsvall
Finished
۲۱:۰۰
France
National
Dijon FCO
۳
۱
AS Nancy Lorraine
Finished
۲۱:۰۰
Burkina Faso
Premier League
AS du Faso-Yennenga
۰
۰
RC Bobo-Dioulasso
Finished
۱۹:۳۰
Etoile Filante Ouagadougou
۲
۲
Salitas
inprogress
۲۱:۴۵
Chile
Primera B
Deportes Recoleta
۳
۱
Santiago Wanderers
Finished
۰۰:۳۰
San Marcos de Arica
۰
۱
Deportes Temuco
Finished
۰۳:۰۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Blue Eagles Reserves
۱
۱
Adelaide Victory Reserves
Finished
۱۱:۰۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group A
Belize U20
۰
۶
Nicaragua U20
Finished
۰۴:۳۰
British Virgin Islands U20
۱
۲
Cuba U20
Finished
۰۱:۳۰
Guatemala
Primera Division
CD Suchitepequez
۴
۰
Cafetaleros Democracia
Finished
۰۳:۳۰
Juventud Pinulteca FC
۱
۰
Fraijanes FC
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
LIGA MX
Santos Laguna Mexico
۱
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Carioca 1
Boavista SC/RJ
۳
۲
Sampaio Correa RJ
Finished
۰۳:۰۰
Bangu RJ
۲
۱
Madureira Rio Janeiro
Finished
۰۰:۴۵
Brazil
Baiano 1
Vitoria BA
۳
۰
Alagoinhas Atletico Clube
Finished
۰۱:۰۰
Honduras
Liga Nacional
Olancho FC
۱
۰
Genesis Huracan
Finished
۰۰:۳۰
Vida
۳
۴
CD Real Sociedad
Finished
۰۲:۳۰
Jamaica
Premier League
Vere United FC
۶
۲
Lime Hall
Finished
۰۰:۰۰
Mount Pleasant FC
۱
۱
Montego Bay United
Finished
۰۰:۰۰
Humble Lions FC
۱
۵
Waterhouse FC
Finished
۰۰:۰۰
Tivoli Gardens
۰
۰
Portmore United
Finished
۰۰:۳۰
Northern Ireland
NIFL Reserves League
Newry City Reserves
۰
۰
Glentoran Reserves
inprogress
۲۳:۱۵
Crusaders Reserves
۰
۰
Loughgall Reserves
inprogress
۲۳:۱۵
Linfield Reserves
۱
۰
Coleraine Reserves
inprogress
۲۳:۱۵
Cliftonville Reserves
-
-
Glenavon Reserves
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Larne Reserves
-
-
Ballymena United Reserves
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Poland
1. Division
Chrobry Glogow
۰
۱
Gornik Leczna
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
League Cup, Group 1
FH Hafnarfjordur
۱
۴
Keflavik
Finished
۲۰:۰۰
Qatar
U21 League
Muaither SC U21
۱
۲
Al-Wakrah U21
Finished
۱۸:۳۰
Al-Shamal U21
۰
۲
Al-Ahli Doha U21
Finished
۱۸:۳۰
Qatar SC Doha U21
۱
۳
Al Gharafa U21
Finished
۱۸:۳۰
Egypt
Premier League Women
Tut Ankh Amun (W)
۱
۰
Pyramids FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Al-Majd (W)
۲
۳
Delphi SC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
Future Cup
AGF Aarhus Reserves
۲
۴
Midtjylland Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Israel
Liga Alef North
Maccabi Ahi Nazareth FC
۰
۲
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۵:۳۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
۱
۲
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۶:۱۵
Sport Club Tira
۱
۱
Hapoel Raanana
Finished
۲۰:۰۰
Maccabi Kiryat Ata Bialik
۲
۱
Tzerei Umm al-Fahm
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Migdal Haemeq
۱
۱
Hapoel Kaukab
Finished
۱۶:۰۰
Ironi Nescher
۰
۳
Hapoel Kiryat Yam
Finished
۱۶:۳۵
Hapoel Bnei Zalfa
۳
۱
Hapoel Bueine
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Kfar Kana
۱
۱
MS Tzeirey Taibe
Finished
۱۶:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group C
Aruba U20
۱
۱
Curacao U20
Finished
۰۱:۳۰
Saint Martin U20
۰
۶
Guatemala U20
Finished
۰۴:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
Limon Black Star
۰
۰
Santa Ana
Finished
۰۰:۳۰
Consultants Desamparados
۲
۰
AD Aserri
Finished
۰۴:۳۰
Panama
LPF
Tauro F.C.
۲
۱
Veraguas FC
Finished
۰۰:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Deportivo Coatepeque FC
۱
۱
Huehueteco Xinabajul
Finished
۰۰:۳۰
Colombia
Liga Femenina
CD Real Santander (W)
۱
۱
Llaneros (W)
Finished
۰۰:۰۰
Internacional FC de Palmira (W)
۳
۰
Cucuta Deportivo (W)
Finished
۰۰:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Bolivia (W)
-
-
Peru (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Serbia
Super Liga
Mladost Lucani
۲
۰
FK Vozdovac
Finished
۱۹:۰۰
Ghana
Premier League
Aduana Stars
۱
۲
Samartex
Finished
۱۸:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Ajman Club U21
۱
۲
Shabab Al Ahli Dubai U21
Finished
۱۷:۰۰
Al Ain U21
۰
۰
Baniyas SC U21
Finished
۱۷:۰۰
Al Wahda Abu Dhabi U21
۱
۳
Al Bataeh U21
Finished
۱۷:۰۰
Bulgaria
B PFG
FK CSKA 1948 II
۱
۱
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۵:۳۰
World
Friendly International Matches U23 Women
Netherlands U23 (W)
۱
۱
England U23 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Portugal U23 (W)
۳
۳
Italy U23 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Club Libertad Asuncion Reserves
۳
۱
Tacuary Reserves
Finished
۱۴:۰۰
Paraguay
Primera Division
Guarani Asuncion
۱
۳
Olimpia Asuncion
Finished
۰۳:۱۵
Sportivo Trinidense
۰
۱
Sportivo Ameliano
Finished
۰۰:۴۵
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Unistars
۳
۰
SV Caiquetio
Finished
۰۱:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group E
Saint Kitts and Nevis U20
۰
۴
Haiti U20
Finished
۰۲:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
Coras Tepic
۱
۲
Alacranes De Durango
Finished
۰۱:۳۰
Real Apodaca FC
۲
۰
Cimarrones de Sonora FC II
Finished
۰۱:۰۰
El Salvador
Primera Division
CD Luis Angel Firpo
۲
۰
Municipal Limeno
Finished
۰۰:۴۵
CD Dragon
۰
۱
Alianza FC
Finished
۰۰:۴۵
CD Platense Zacatecoluca
۲
۱
Once Deportivo de Ahuachapan
Finished
۰۱:۰۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Deportivo Camioneros
۲
۱
Altos Hornos Zapla
Finished
۰۰:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Alianza Lima
۵
۱
Comerciantes Unidos
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Garcilaso
۲
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۳:۳۰
Los Chankas CYC
-
-
Cienciano Cusco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Santos de Guapiles
۰
۲
AD Municipal Grecia
Finished
۰۰:۳۰
Municipal Perez Zeledon
۲
۲
CS Cartagines
Finished
۰۳:۳۰
AD Municipal Liberia
۲
۰
Sporting San Jose
Finished
۰۰:۳۰
Guatemala
Segunda Division
America Salcaja
۳
۱
Barillas FC
Finished
۰۰:۳۰
Chimaltenango FC
۸
۰
CD Barcena Villa Nueva
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Carcha
۲
۱
Gualan FC
Finished
۰۰:۳۰
Agua Blanca
۳
۱
Nueva Santa Rosa
Finished
۰۰:۳۰
Panama
Liga Prom
Champions FC Academy
۱
۳
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۰:۰۰
Plaza Amador Reserves
۴
۲
Ciex Sports Academy
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Amazonense
Amazonas FC
۲
۰
Sao Raimundo AM
Finished
۰۱:۳۰
World
Friendly International Matches U19
Georgia U19
۲
۳
Israel U19
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie C, Group A
Legnago Salus
۱
۰
Atalanta U23
inprogress
۲۳:۱۵
Iceland
League Cup Women
Fram Reykjavik (W)
۰
۰
Grotta (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Niger
Super League
AS Fan Niamey
۰
۳
AS GNN
Finished
۱۸:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Castellon B
۲
۲
Villarreal CF C
Finished
۱۸:۳۰
Israel
Liga Bet North
Beitar Haifa Yakov
۶
۰
Hapoel Bnei Pardes Fureidis
Finished
۱۶:۰۰
Hapoel Tirat HaCarmel
۲
۰
Hapoel Beit She'an FC
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Bnei Musmus
۵
۲
Hapoel Qalansawe
Finished
۱۶:۰۰
Beitar Naharia
۰
۰
Hapoel Bnei Bi'ina
inprogress
۲۱:۳۰
India
Mumbai Super Division
FC Bombay Gymkhana
۴
۳
Somaiya
Finished
۰۹:۰۰
Australia
South Australia State League 1
Adelaide Blue Eagles
۳
۱
Adelaide Victory
Finished
۱۳:۱۵
India
Mumbai Premier League
Hope United
۲
۲
Maharashtra Oranje FC
Finished
۱۱:۰۰
Venezuela
Liga FUTVE
Metropolitanos FC
۱
۲
Club Deportivo Internacional de Barinas
Finished
۰۲:۳۰
Uruguay
Primera Division
Defensor Sporting
۵
۰
Club Atletico Cerro
Finished
۰۲:۰۰
Honduras
Liga de Ascenso
Parrillas One
۳
۰
Atletico Choloma
Finished
۰۱:۰۰
Brazil
Catarinense 1
EC Internacional SC
۰
۲
Barra FC
Finished
۰۰:۳۰
Hercilio Luz
۳
۰
Concordia AC
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
Liga TDP
La Tribu de Ciudad Juarez
۲
۱
Obson Dynamo FC
Finished
۰۰:۳۰
Nicaragua
Primera Division
HYH Export Sebaco FC
۰
۲
Diriangen FC
Finished
۰۰:۳۰
ART Municipal Jalapa
۱
۰
Organica Masachapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Portugal
U23 League
SC Farense U23
۰
۰
Portimonense U23
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga 2
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
-
-
Campionii FC Arges
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Kings League 40 mins play
XBUYER TEAM (VII)
-
-
Los Troncos FC (VII)
inprogress
۲۲:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group F
Martinique U20
-
-
Bermuda U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید