0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Pro League
Shams Azar Qazvin
۱
۳
Perspolis Teheran
Finished
۲۰:۰۰
Aluminium Arak
۰
۱
Sepahan
Finished
۲۰:۰۰
Foolad Khuzestan FC
۲
۲
Paykan
Finished
۲۰:۰۰
Mes Rafsanjan
۲
۳
Esteghlal Khuzestan
Finished
۲۰:۰۰
Esteghlal Tehran
۱
۰
Gol Gohar
Finished
۲۰:۰۰
Zob Ahan
۲
۱
Sanat Naft
Finished
۲۰:۰۰
Tractor Sazi FC
۳
۱
Malavan
Finished
۲۰:۰۰
Havadar SC
۰
۵
Nassaji Mazandaran
Finished
۲۰:۰۰
Germany
2. Bundesliga Relegation/Promotion Playoffs
SV Wehen Wiesbaden
۰
۲
SSV Jahn Regensburg
inprogress
۲۲:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Gimcheon Sangmu FC
۰
۰
FC Seoul
Finished
۱۴:۰۰
Gwangju FC
۰
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
۲
۱
IF Elfsborg
Finished
۲۰:۳۰
Latvia
Virsliga
Valmieras FK
۴
۰
FK Jelgava
Finished
۱۸:۳۰
BFC Daugava Daugavpils
۰
۳
FK Auda
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie - Playoff
NAC Breda
۵
۲
Excelsior Rotterdam
inprogress
۲۱:۳۰
Morocco
Botola Pro
Ittihad Riadhi de Tanger
۱
۲
Raja Casablanca
inprogress
۲۱:۳۰
RSB Berkane
۲
۰
Chabab Mohammedia
inprogress
۲۱:۳۰
FAR Rabat
۳
۱
Jeunesse Sportive Soualem
inprogress
۲۱:۳۰
WAC Wydad Casablanca
۰
۱
Olympique de Safi
inprogress
۲۱:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
۱
۲
Renaissance Zemamra
inprogress
۲۱:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
۰
۵
Fath Union Sportive Rabat
inprogress
۲۱:۳۰
Norway
1. Division
IK Start Kristiansand
۲
۱
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
Tanzania
Premier League
Simba SC
۲
۰
Jkt Tanzania
Finished
۱۶:۳۰
Young Africans
۴
۱
Tanzania Prisons
Finished
۱۶:۳۰
Coastal Union
۰
۰
Kinondoni MC FC
Finished
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۲
۳
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Ihefu FC
۵
۱
Mtibwa Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Mashujaa FC
۳
۰
Dodoma
Finished
۱۶:۳۰
Namungo FC
۳
۲
Tabora United (Kitayosce)
Finished
۱۶:۳۰
Geita Gold FC
۰
۲
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Telavi
۰
۰
FC Samtredia
Finished
۱۹:۳۰
FC Gagra
۴
۰
FC Iberia 1999
Finished
۱۹:۳۰
FC Samgurali Tskaltubo
۱
۳
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Ykkosliiga
SJK Akatemia
۰
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۹:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Atletico Tucuman
۱
۱
Platense
Finished
۰۳:۳۰
Union Santa Fe
۲
۰
Barracas Central
Finished
۰۱:۳۰
Sweden
Superettan
Degerfors IF
۱
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۲۰:۳۰
Egypt
Egypt Cup
Smouha
۱
۰
La Viena FC
Finished
۲۰:۳۰
Ceramica Cleopatra FC
۱
۰
Makadi FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Masr (ZED)
۲
۱
El Dakhleya
Finished
۲۰:۳۰
Chile
Primera B
Barnechea
۰
۰
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۰۱:۳۰
San Marcos de Arica
۱
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۴:۰۰
Saudi Arabia
Division 1
Al Kholood
۱
۱
Al Adalah
inprogress
۲۱:۳۰
Al-Arabi Al-Saudi
۲
۱
Al-Bukayriyah FC
Finished
۲۰:۰۰
Al Faisaly Harmah
۱
۲
Al-Orubah
Finished
۲۱:۳۰
AL Ain
۲
۲
Al Najma (SAUD)
Finished
۱۷:۰۰
Al Qaisumah
۲
۳
Hajer
Finished
۱۹:۴۰
Al Jabalain
۲
۲
Al-Baten
Finished
۲۰:۱۰
Al Jandal
۱
۴
Jeddah Club
Finished
۱۸:۵۰
Ohod Madinah
۱
۱
Al Taraji
Finished
۱۸:۴۵
Al-Quadisiya
۱
۰
Al-Safa FC
Finished
۲۰:۴۵
Italy
Campionato Primavera
Roma U19
۲
۲
Lazio U19
inprogress
۲۲:۰۰
Italy
Serie C
Carrarese
۰
۰
Benevento
inprogress
۲۲:۳۰
Avellino
۰
۰
Vicenza
inprogress
۲۲:۳۰
Algeria
Ligue 2
AS Ain M'lila
۲
۱
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۸:۳۰
JSM Tiaret
۲
۰
MCB Oued Sly
Finished
۱۸:۳۰
USM El Harrach
۲
۰
MO Constantine
Finished
۱۸:۳۰
AS Khroub
۰
۰
USM Annaba
Finished
۱۸:۳۰
SKAF Khemis Miliana
۰
۰
GC Mascara
Finished
۱۸:۳۰
ES Mostaganem
۴
۰
ASM Oran
Finished
۱۸:۳۰
MSP Batna
۲
۰
MC El Eulma
Finished
۱۸:۳۰
RC Arba
۲
۱
SC Mecheria
Finished
۱۸:۳۰
IB Khemis El Khechna
۱
۰
Olympique Magrane
Finished
۱۸:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۱
۱
CA Batna
Finished
۱۸:۳۰
HB Chelghoum Laid
۳
۲
Olympique Akbou
Finished
۱۸:۳۰
RB Ouargla
۲
۱
NRB Telaghema
Finished
۱۸:۳۰
Olympique Medea
۱
۲
Temouchent
Finished
۱۸:۳۰
ESM Kolea
۴
۲
Js Ghir Abadla
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
EC Bahia U20
۳
۲
Sao Paulo FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Serie B
Botafogo SP
۰
۱
Novorizontino SP
Finished
۰۳:۳۰
Avai
۲
۰
Goias EC
Finished
۰۴:۰۰
Coritiba FBC
۳
۰
Operario PR
Finished
۰۱:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Nomme Kalju
۱
۱
JK Nomme United
Finished
۲۰:۳۰
FC Kuressaare
۲
۲
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۸:۳۰
Peru
Liga 2
Santos FC de Ica
۲
۲
CD Universidad San Martin de Porres
Finished
۰۰:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
New Lambton
۱
۱
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۳
۱
Club America (W)
Finished
۰۵:۳۰
Argentina
Primera Nacional
CA Defensores de Belgrano
۰
۲
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۰:۳۰
Temperley
۱
۳
Gimnasia Mendoza
Finished
۰۳:۴۰
Argentina
Primera B Metropolitana
San Martin De Burzaco
۰
۰
Argentino Quilmes
Finished
۰۲:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Frigg
۱
۰
Mjoendalen 2
Finished
۲۰:۳۰
Asker Fotball
۵
۲
Skeid 2
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Bundesliga
TSV Hartberg
۰
۱
FK Austria Wien
Finished
۲۰:۳۰
Paraguay
Primera Division
General Caballero JLM
۱
۰
2 de Mayo
Finished
۰۳:۰۰
Ireland
Leinster Senior League
Tolka Rovers AFC
۱
۱
Liffey Wanderers
inprogress
۲۲:۱۵
Lucan United
۱
۲
Wayside Celtic FC
Finished
۲۱:۳۰
Malahide
۰
۲
St Francis FC
inprogress
۲۲:۱۵
Argentina
Primera Nacional Reserves
Lujan Reserves
۴
۱
General Lamadrid Reserves
Finished
۱۵:۳۰
CA Claypole Reserves
۲
۱
Central Espanol Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Puerto Nuevo Reserves
۰
۰
Deportivo Espanol Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Paraguayo Reserves
۱
۲
Yupanqui Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Excursionistas Reserves
۴
۰
Villa Dalmine Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Acassuso Reserves
۱
۲
Sacachispas Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Central Ballester Reserves
۱
۳
Real Pilar Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Austria
2. Landesliga
SV Frannach
۳
۲
USC Eichkogl
Finished
۲۰:۳۰
Lithuania
Cup
FK Babrungas Plunge
۲
۳
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۸:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۲
۱
FK Ekranas
Finished
۲۰:۰۰
FKS Ukmerge
۱
۲
FK Dziugas Telsiai
Finished
۲۰:۰۰
Malaysia
MFL Cup U23
Terengganu II U23
۴
۰
Polis Di-Raja Malaysia U23 (PDRM)
Finished
۱۲:۴۵
Sabah FA U23
۲
۳
Perak II
Finished
۱۵:۴۵
Johor Darul Takzim II U23
۲
۱
Sri Pahang U23
Finished
۱۵:۴۵
Australia
FFA Cup
Perth
۳
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۴:۳۰
Perth RedStar FC
۲
۰
Rockingham City
Finished
۱۴:۴۵
Caroline Springs George Cross
۱
۱
Altona City
Finished
۱۲:۴۵
Darwin Olympic
۱
۳
Darwin Hearts
Finished
۱۳:۱۵
Kingsway Olympic
۳
۲
Western Knights SC
Finished
۱۴:۳۰
Sydney Olympic FC
۱
۳
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
Inter Lions FC
۱
۵
Blacktown City FC
Finished
۱۳:۰۰
Ashfield SC
۰
۴
Sorrento SC
Finished
۱۵:۰۰
Bhutan
Premier League
Tsirang
۰
۲
Paro FC
Finished
۱۳:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
۲
۰
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۱:۳۰
Royal Pari
۲
۲
Independiente Petrolero
Finished
۰۳:۳۰
Zanzibar
Premier League
New City FC
۰
۱
KMKM
Finished
۱۶:۴۵
Chile
Tercera Division
Colchagua CD
۲
۱
Puente Alto
inprogress
۲۲:۳۰
Portugal
Taca Revelacao U23
Braga U23
۱
۳
Estoril U23
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Kolmonen
Narpes Kraft II
۰
۲
FF Jaro II
Finished
۱۹:۳۰
South America
Kings League World Cup 40 mins play
Olimpo United (VII)
-
-
Furia FC (VII)
Finished
۰۳:۳۰
Murash FC (VII)
-
-
Raniza (VII)
Finished
۰۴:۳۰
Porcinos FC (VII)
-
-
Muchachos (VII)
Finished
۰۱:۳۰
FIVE FC (VII)
-
-
Kunisports (VII)
Finished
۰۰:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga 2
FC Rustavi
۰
۰
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Tbilisi II
۲
۰
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۷:۳۰
Kolhketi Khobi
۲
۱
Aragvi Dusheti
Finished
۱۶:۳۰
FC Shturm Sartichala
۰
۳
FC Spaeri
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie D
Trem AP
۳
۱
Rio Branco AC
Finished
۰۲:۴۵
Paraguay
Division Intermedia
Independiente FBC
۲
۱
Resistencia SC
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Colegiales
۱
۰
Deportivo Santani
inprogress
۲۲:۰۰
Ecuador
Serie A
Libertad FC
۰
۰
Deportivo Cuenca
Finished
۰۳:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Trygg/Lade
۴
۳
Stabaek IF II
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
U19 League
Vikingur Reykjavik U19
۰
۲
Breidablik/Augn/Smari U19
inprogress
۲۲:۴۵
Austria
Landesliga
Union Henndorf
۴
۲
UFV Thalgau
Finished
۱۹:۳۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۲
۴
Sportunion Mauer
Finished
۲۰:۰۰
SV Grodig
۳
۱
USC Eugendorf
Finished
۲۰:۳۰
SV Schattendorf
۱
۰
FC Deutschkreutz
Finished
۲۱:۳۰
World
Friendly International Matches U20 Women
France U20 (W)
۲
۰
Morocco U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Bayside United
۲
۱
Taringa Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Magic United TFA
۶
۰
Grange Thistle SC
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Queensland Premier League
Southside Eagles
۱
۳
Capalaba
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۳
۱
Capalaba U23
Finished
۱۱:۳۰
Romania
U19 League
Unirea Alba Iulia U19
۱
۲
CS Dinamo Bucuresti U19
Finished
۱۰:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Grove Soccer United
۱
۲
Dmv Elite FC
Finished
۰۲:۳۰
Minnesota Blizzard
۱
۱
Sioux Falls Thunder FC
Finished
۰۳:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
New Lambton Reserves
۱
۲
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Mounties Wanderers
۴
۰
Sydney University SFC
Finished
۱۳:۳۰
Camden Tigers SC
۰
۲
Inner West Hawks
Finished
۱۳:۰۰
Ethiopia
Premier League Women
Lideta Sub City (W)
۰
۲
Bole Sub City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dire Dawa (W)
۱
۱
Arba Minch (W)
Finished
۱۰:۳۰
Colombia
Regional League
Atletico Nacional Medellin Reserves
۴
۲
Lula FC
Finished
۱۷:۰۰
Norway
NM Cup U19
Vidar U19
۱
۵
Haugesund U19
Finished
۲۰:۳۰
Varegg U19
۱
۲
Asane U19
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Landesliga
FC Huchting
۵
۲
ATS Buntentor
Finished
۲۱:۰۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
Defensa y Justicia Reserves
۱
۰
CA Platense Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Tucuman Reserves
۲
۰
Banfield Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
San Martin de San Juan Reserves
۰
۰
Colon Juniors San Juan
inprogress
۲۲:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Deportivo Espanol
۰
۰
Berazategui
inprogress
۲۲:۰۰
Algeria
Youth League
IRB Ouargla U21
۴
۶
NRB Teleghma U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Arba U21
۵
۳
SC Mecheria U21
Finished
۱۳:۳۰
JSM Tiaret U21
۳
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۲
۴
Temouchent U21
Finished
۱۳:۳۰
ES Mostaganem U21
۲
۱
ASM Oran U21
Finished
۱۳:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۲
۲
Olympique Magrane U21
Finished
۱۳:۳۰
USM El Harrach U21
۱
۲
MO Constantine U21
Finished
۱۳:۳۰
MSP Batna U21
۲
۱
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
BST Galaxy
۱
۱
Greater Tomorrow FC
Finished
۲۰:۰۰
Gambia
Division 2
Latrikunda Utd
۱
۲
Hart Academy FC
Finished
۲۰:۰۰
Medina United
۰
۱
RS Tallinding FC
Finished
۲۰:۰۰
Unique Global FC
۱
۴
Gunjur United
Finished
۲۰:۰۰
World
Friendly International Matches Women
Indonesia (W)
۵
۱
Singapore (W)
Finished
۱۵:۳۰
Mongolia
Cup
Khoromkhon Klub
۲
۱
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۳۰
FC Ulaanbaatar
۲
۱
Khovd
Finished
۱۱:۳۰
Uzbekistan
Pro League
FC Dustlik
۱
۲
PFC Shurtan
Finished
۱۵:۳۰
FK Kokand 1912
۱
۲
PFK Aral
Finished
۱۶:۳۰
Xorazm Urganch
۰
۱
FK Buxoro
Finished
۱۶:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۴
۰
OshMU Aldier
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
1. FC Eintracht Bamberg
۰
۰
TSV Buchbach
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SpVgg Quierschied
۳
۱
TSG Pfeddersheim
Finished
۲۱:۰۰
FV Diefflen
۳
۱
VfR Wormatia Worms
Finished
۲۱:۰۰
Norway
U19 Elite League
Assiden IF U19
۵
۱
Sande SK U19
inprogress
۲۱:۳۰
United States
USL League Two
Ventura County Fusion
۵
۰
Coachella FC
Finished
۰۳:۳۰
Poland
University League
Politechnika Lodz
۴
۰
Politechnika Warszawa
Finished
۱۲:۰۰
Paraguay
Primera Division Reserve
General Caballero Reserve
۱
۲
2 de Mayo Reserves
Finished
۱۵:۰۰
North Macedonia
League Women
ZFK Top Gol (W)
۶
۰
ZFK Vardar (W)
Finished
۱۷:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Naft
-
-
Karbala FC
Finished
۱۸:۳۰
Al-Najaf
-
-
Zakho
Finished
۱۸:۳۰
AL Zawraa SC
-
-
Al Minaa
Finished
۱۸:۳۰
Al-Karkh
۰
۰
Amanat Baghdad SC
Finished
۱۸:۳۰
Sierra Leone
Premier League
Ports Authority FC
۳
۱
Bhantal FC
Finished
۲۰:۰۰
Mauritania
Division 1
AS Douanes
۰
۱
Kaedi FC
inprogress
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید